Publicat 18 Iul 2006 | Reactualizat 16 Aug 2006 | Expiră 18 Aug 2006

Administrator retea IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

pro activ, capabil sa lucreze individual, perseverent, dornic de afirmare.
Experienta: cunostinte temeinice IT(hard&soft) mai ales servere windows eventual Linux, configurare mail, retea, servere, routere Cisco

Descrierea jobului

Oferim: telefon mobil, si tichete de masa, masina de servici, ambianta placuta motivanta, pachete de bonificatii

Oriole SRL este o firma nationala de IT, care se ocupa cu intretinerea retelelor de calculatoare si sisteme plus periferice, web hosting, administrare de servere. Vino sa lucrezi alaturi de echipa noastra.

Expirat
Administrator retea IT  -  Oriole SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles