Publicat 16 Feb 2006 | Reactualizat 19 Mar 2006 | Expiră 19 Mar 2006

Administrator retea IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

studii superioare in domeniu
cunoasterea programelor de grafica pe calculator si prelucrari imagini
cunostinte audio-video
rezistenta la stres

recomandari

Descrierea jobului

instalarea, depanarea, intretinerea sistemelor individuale si a retelelor de calculatoare
cunoasterea si utilizarea programelor de securitate a datelor (antivirus, back-up date)
Internet, MySQL, HTML

Complexul comercial de la Vama Veche cuprinde restaurant - Bibi Bistro, chioscuri, magazin.
Angajarile se fac incepand cu 1 mai (cca. o saptamână) cu revenire ulterioară la 15 iunie, sau 15 iulie si se încheie la 1-10 septembrie.

BIBI Touring este sigura agentie de turism din Prahova detinatoare a Trofeului de Excelenta al Camerei de Comert pentru clasarea 5 ani consecutiv pe podium.

In 1993 BIBI Touring a fost medaliata la Targul National de Turism de la Bucuresti pentru lansarea Dispeceratului de cazare Vama Veche-2 Mai.

Membra ANAT, IATA, BIBI Touring este un specialist recunoscut in servicii de turism si transport de persoane

Expirat
Administrator retea IT  -  BIBI Touring Vama Veche

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles