Publicat 18 Iun 2008 | Reactualizat 16 Iul 2008 | Expiră 19 Iul 2008

ADMINISTRATOR RETEA IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru intregirea echipei It din cadrul organizatiei noastre, suntem in cautarea unui administrator retea.

Descrierea jobului

Persoana vizata trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- studii superioare de specialitate;
- cunoastere windows server;
- active directory;
- TCP/IP;
- configurare e-mail,server SMTP,POP3;
- configurare DNS;

Grupul POWERTEK a luat fiinta gratie asocierii unor specialisti cu mare experienta in sectorul echipamentelor de constructii si din domeniul financiar, intr-un moment de reala dezvoltare a pietei echipamentelor de constructii si in contextul unei piete concurentiale. Experienta de peste 5 ani in vanzari a inginerilor nostri, o echipa de service cu referinte excelente si dotata corespunzator pentru orice interventie in perioada de garantie sau postgarantie, solutiile diverse si flexibile de finantare pe care le oferim in pachetul de vanzare, precum si calitatea clientilor cu care suntem in contact constituie resursele forte ale grupului nostru.

Expirat
ADMINISTRATOR RETEA IT  -  POWERTEK TRAILERS S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles