Publicat 18 Oct 2007 | Expiră 18 Nov 2007

Administrator Retea / IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

*Persoana cu abilitati de analiza si comunicare
*Spirit organizatoric, capabil de planificare personala in vederea indeplinirii eficiente a sarcinilor ce ii revin, acordand atentie detaliilor
*Cunostinte instalare software, operare si administrare PC, Windows XP
*Cunostinte administare retea, Windows Server, politici de domeniu
* Cunostinte de baza limba engleza

Descrierea jobului

*Indeplinirea sarcinilor de intretinere a echipamentelor IT si a software-ului aferent in vederea mentinerii bunei functionalitati si a asigurarii continuitatii activitatii companiei

Pentru asigurarea necesitatilor ocazionale, uneori imperios necesare, candidatul trebuie sa raspunda cu promptitudine, asigurand suportul necesar urgentelor.

Beneficii:
*mediu de lucru placut
*salariu atractiv

Firma franceza de import si distributie, lider pe piata noastra in comercializarea produselor de intretinere personala, a bijuteriilor fantezie si a accesoriilor.

Expirat
Administrator Retea / IT  -  Apollo Mod Distribution

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles