Publicat 14 Oct 2006 | Reactualizat 12 Nov 2006 | Expiră 14 Nov 2006

Administrator retea -internet cafe`

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O persoana ambitioasa, dinamica, comunicativa.

Descrierea jobului

Cunostinte administrare si configurare Windows XP, linux servers,
intretinere hardware, retelistica - switch-uri cu management, intretinere si dezvoltare software,
cunostinte linux, MySql, Apache, Samba,
Cunostinte programare , Java , Php - dezvoltare script-uri si programe pentru jocuri.

Cea mai mare sala de Internet&Games din Iasi, 83 de calculatoare de ultima generatie, echipa tanara si dinamica

Expirat
Administrator retea -internet cafe`  -  Star Netis

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles