de ani Fără Frică...

Publicat 23 Mar 2019 | Expiră 23 Apr 2019

Administrator retea calculatoare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • persoana sociabila, responsabila, perseverenta;
  • atitudine pozitiva si proactiva
  • persoana cu capacitate de organizare, analiza si sinteza
  • persoana organizata, dinamica si orientata spre rezultate
  • Studii superioare de specialitate (inginer IT, tehnician tehnica de calcul, administrator retea calculatoare), experienta minim 2 ani,
  • Experienta in sistemele de operare
  • Cunostinte privind instalarea si depanarea echipamentelor IT
  • Experienta in intretinerea statiilor de lucru
  • Cunostinte in utilizarea si gestionarea programelor de suport remote

Descrierea jobului

  • Instaleaza/configureaza pachete software, periferice, sistem supraveghere video
  • Ofera solutii tehnice la problemele care apar
  • Administrare retele de date – implementare, depanare, upgradare
  • Gestionarea sistemelor informationale existente din punct de vedere al securitatii datelor - back-up si control accesare
  • Mentine in buna functionare statiile de lucru, rezolva diverse probleme de soft/hard .

Suntem o companie ce comercializeaza toata gama de anvelope.
Avem o retea de 7 filiale in Romania.

Expirat
Administrator retea calculatoare  -  SC Reifen Tyres SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles