Publicat 23 Ian 2006 | Reactualizat 19 Feb 2006 | Expiră 23 Feb 2006

ADMINISTRATOR RETEA CALCULATOARE/SISTEME SECURITATE - BRASOV

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare;
- experienta profesionala de minim trei ani de zile pe o pozitie similara;
- cunostinte temeinice de electronica (sisteme electronice de securitate);
- cunostinte excelente de retelistica (servere, securitatea datelor);
- curs de pregatire in profesia de inginer de retea (CISCO, Microsoft);
- limba engleza de specialitate – nivel avansat;
- inclinatie spre documentare, informare in legatura cu cele mai recente tehnologii de calcul;
- disponibilitate de a lucra pe teren;
- bune abilitati de comunicare si relationare, capacitate de organizare si planificare, abilitati de a gestiona simultan mai multe evenimente deosebite, capacitatea de a propune solutii, abilitate de a lucra in echipa, rezistenta la stres, responsabilitate, flexibilitate.

Descrierea jobului

- constituie fizic retele, administreaza reteaua de calculatoare si serverul companiei si asigura buna functionare a lor;
- asigura comunicarea de date in sistem electronic cu beneficiarii si cu celelalte puncte de lucru ale societatii;
- participa la instalarea sistemelor de securitate din companie si asigura buna functionare a acestora;
- asigura service si interventia tehnica in caz de defectiune a sistemelor electronice de securitate la locatiile beneficiarilor nostri

Companie cu capital strain care activeaza in domeniul Cash Management-ului: procesare numerar, transport valori si alimentare bancomate.

Expirat
ADMINISTRATOR RETEA CALCULATOARE/SISTEME SECURITATE - BRASOV  -  Group 4 Falck Romania