Publicat 26 Apr 2019 | Reactualizat 24 Mai 2019 | Expiră 27 Mai 2019

Administrator Proprietati Imobiliare (Manager)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta: amenajari interioare, instalatii electrice, instalatii sanitare, instalatii de climatizare, PSI.
Bun organizator.
Ceri calitate si iti place ca rezultatul final sa fie unul de calitate.
Inteligent.
Iti place sa optimizezi continuu activitatea desfasurata.

Prezinta plus detinerea de autorizari sau pregatire in domeniu pentru instalatiile mai sus mentionate.
Poate fii un plus utilizarea programelor specifice de arhitectura, proiectare pentru a crea schitele necesare atunci cand este cazul.

Descrierea jobului

Ce ai de facut:
- coordonezi si detii controlul lucrarilor din santier
- comanzi materialele
- verifici chiriasii pentru a te asigura ca respecta contractul semnat
- verifici proprietatile detinute si rezolvi situatiile aparute
- intocmesti situatii de lucrari
- aprobi si verifici situatiile intocmite de constructori
- gestionezi stocul de materiale (daca este cazul)
- mentii ordine si curatenie in santier

Oferta salariala include:
+ venit fix
+ masina de servicu (Smart)
+ telefon
+ laptop
+ in etapa 2 se poate adauga un bonus de performanta corelat cu gradul de ocupare al cladirii

Descrierea companiei

Pentru cateva detaill despe companie:
www.office-hub.ro
www.citgrup.ro

Expirat
Administrator Proprietati Imobiliare (Manager)  -  CIT Grup Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles