Publicat 28 Ian 2018 | Expiră 28 Feb 2018

ADMINISTRATOR PENSIUNE-bucatar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

candidatul trebuie sa fie un bun profesionist sa poata gestiona resursele si oamenii pentru a aduce maxim de profit,sa fie un om capabil sa lucreze in conditii de stres,si program prelungit,sa aplaneze conflictele aparute intre angajati,sa fie un bun organizator sa cunoasca fluxul tehnologic de la bucatarie,tehnica servirii la mese,modul de abordare al clientilor pentru ai face sa revina

Descrierea jobului:

intocmeste borderouri de vinzari-incasari ,stabileste meniuri,are grija de aprovizionare,stabileste contacte cu agentii de turism si cu alti potentiali clienti in vederea organizarii de mese festive,urmareste ca intreaga activitate a restaurantului si a pensiunii sa se desfasoare in conditii optime

Descrierea companiei:

o firma din Tg Neamt cu potential de dezvoltare in domeniul turismului, si cu dorinta de a investi in oameni capabili

Expirat
ADMINISTRATOR PENSIUNE-bucatar  -  geneza

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles