Publicat 28 Oct 2008 | Reactualizat 25 Nov 2008 | Expiră 28 Nov 2008

ADMINISTRATOR PARC AUTO

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta pe o pozitie similara de cel putin 2 ani
- Cunoasterea legislatiei specifice domeniului;
- Persoana orientata tehnic, dinamica, organizata;
- Posesor carnet de conducere categoria B - experienta minim 3 ani
- Atentie sporita in realizarea sarcinilor;
- Bune abilitati de operare PC; cunostinte de Excel nivel mediu/avansat

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- coordoneaza activitatea de intretinere a flotei
- cunoasterea si respectarea legislatiei specifice in vigoare
- intocmirea documentatiei pentru inmatricularea masinilor companiei
- asigurarea relatiei cu companiile de asigurari si leasing
- intocmirea rapoartelor specifice de consum combustibil, revizii etc
- planificarea si programarea cheltuielilor cu reparatiile curente si periodice

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;
- Conditii de munca excelente
- Card de sanatate la o clinica medicala privata
- Potential de dezvoltare urias intr-o echipa tanara si in formare

Companie multinationala ce activeaza in domeniul distributiei

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ADMINISTRATOR PARC AUTO  -  CONFIDENTIAL