Publicat 15 Sep 2008 | Expiră 03 Oct 2008

Administrator Parc Auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- preferabil diploma universitara;
- experienta in domeniu-minim 3 ani;
- cunostinte de limba engleza;
- permis auto;
- disponibilitate de angajare cu carte de munca.

Descrierea jobului

* administrarea parcului auto: asigurari, service, toate formalităţile legate de accidente, inventar masini si accesorii legate de masini
* alte activitati logistice
* salariu si bonusuri stimilative;
* telefonul companiei;
* succesul alaturi de un colectiv tanar, dinamic si optimist.

Krka este o companie farmaceutica slovena de varf din Europa, producatoare de medicamente generice.
De mai bine de jumatate de secol strategiile noastre de succes ne-au ajutat sa ne atingem obiectivele si sa ne indeplinim misiunea.
Dezvoltarea deosebita si succesul companiei Krka in Romania se datoreaza unei echipe armonioase, motivate si eficiente in care dorim sa cooptam colegi noi.
Prin urmare, VINO SI TU ALATURI DE NOI!

Expirat
Administrator Parc Auto  -  Krka

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles