Publicat 26 Aug 2008 | Expiră 26 Sep 2008

Administrator parc auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- permis de conducere si experienta minim 3 ani;
- discretie;
- abilitati de comunicare;
- capacitate de stabilire a prioritatilor;
- orientare in spatiu;
- buna cunoastere a orasului si a tarii;
- limba engleza.

Descrierea jobului

- intermediaza si pregateste documentatia necesara achizitionarii de masini de catre companie;
- programeaza masinile companiei pentru reparatii in service;
- la preluarea masinilor de la service, se asigura ca au fost efectuate reparatiile cerute si cele necesare ;
- executa transportul directorului general folosind masinile din dotare;
- executa servicii de curierat in interesul companiei pentru salariatii care il solicita: expediere scrisori, livrari facturi, colete pentru clienti;
- intampina si transporta oaspetii la aeroport, gara, hotel sau alte locatii indicate de acestia;
- mentine legatura cu compania ce asigura paza si protectia cladirii/biroului fiind persoana de contact pe problemede securitate.

Beneficii:
- pachet salarial atractiv ce include masina de serviciu, telefon, bonuri de masa, servicii medicale si cursuri de limba engleza;
- posibilitatea de promovare, in functie de abilitatile dezvoltate si interesul manifestat;

Descrierea companiei

Companie multinationala de publicitate outdoor.

Expirat
Administrator parc auto  -  SC NEWS OUTDOOR ROMANIA SRL