Publicat 21 Iul 2008 | Expiră 19 Aug 2008

ADMINISTRATOR PARC AUTO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţe:
Minim studii medii
Cunoştinţe tehnice n domeniul auto
Aptitudini tehnice
Cunoştinţe tipuri auto
Abilităţi excelente de comunicare, organizare
Permis de conducere categoria „B”

Descrierea jobului

Coordonarea logistică a distribuţiei
Managmentul parcului auto
Rezolvarea problemelor administrative legate de parcul auto
Identificarea furnizorilor şi analiza ofertelor acestora
Organizarea întreţinerii parcului auto
Colaborare cu societăţile de asigurare şi ARR

Vă oferim:
Posibilităţi de dezvoltare, avansare
Salariu motivant
Munca în echipă

Companie multinaţională cu 17 ani experienţă în domeniul comercializării de piese şi accesorii auto, lider de piaţă în Ungaria, în plina expansiune în România.
Momentan dispunem de o reţea de distribuţie de 60 de depozite, în Ungaria, România şi Serbia, cu un efectiv de peste 800 de angajaţi şi peste 5000 de parteneri.
Misiunea noastră este să oferim pe termen lung servicii de calitate partenerilor noştrii strategici care asigură randamente înalte respectiv un viitor sigur şi perspectivă pentru angajaţii noştrii.

Expirat
ADMINISTRATOR PARC AUTO  -  SC UNIX Auto SRL