Publicat 12 Sep 2007 | Reactualizat 11 Oct 2007 | Expiră 13 Oct 2007

Administrator Parc Auto

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-persoana hotarata, responsabila, cu o gandire globala, strategica
-Facultatea de Transporturi - Autovehicule Rutiere
-permis cat. B minim 3 ani
-experienta in domeniu minim 2 ani
-atestat ARR
-disponibilitate la deplasari in tara

Descrierea jobului

-gaseste, compara, monitorizeaza, negociaza si abiliteaza Centre Service pentru parteneriat
-supravegheaza continuitatea si modul de respectare a contractelor de service
-intocmeste rapoarte privind consumul de carburant
-tine evidenta tichetelor de raspundere civila
-efectueaza radieri/ inmatriculari ori de cate ori este nevoie
-gaseste clienti pentru autovehiculele avariate
-intocmeste/deschide dosare-cazier/dosare de daune pentru autovehicule
-urmareste, centralizeaza si se asigura de existenta tuturor documentelor si licentelor necesare desfasurarii in bune conditii a activitatii

Compania noastra face parte dintr-un grup de firme si este una dintre cele mai mari in distributia produselor alimentare (gustari dulci si sarate si bauturi necarbonatate), avand listate 200 de produse.
Activitatea se desfasoara in 34 puncte de lucru, sediul fiind in Bucuresti.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Administrator Parc Auto  -  CONFIDENTIAL