Publicat 10 Mar 2008 | Reactualizat 08 Apr 2008 | Expiră 10 Apr 2008

administrator parc auto zonal

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Vechime 2-5 ani;
- Facultatea de Transporturi- sectia Transporturi Rutiere;
- Experienta in exploatare si reparatii;
- Atestat ARR;
- Persoana cu initiativa, creativitate, capabila sa lucreze in echipa si responsabila
-operare calculator

Descrierea jobului

- evidenta consumului de carburant;
- intocmirea dosarelor-cazier pentru autovehicule;
- deschiderea dosarelor de daune;
- evidenta tichetelor de raspundere civila;
- inspectarea saptamanala a parcului;
- radieri si inmatriculari.

Compania noastra este membra a unui grup de firme cu renume pe plan national si international si este una dintre cele mai mari in distributia produselor alimentare.
Activitatea se desfasoara la nivel national, cu 34 puncte de lucru in tara.
Daca esti o persoana responsabila si deschisa te asteptam in echipa noastra!

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

administrator parc auto zonal  -  CONFIDENTIAL