Publicat 29 Nov 2007 | Reactualizat 28 Dec 2007 | Expiră 29 Nov 2007

administrator parc auto zonal

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii de specialitate
-operare calculator
-experienta in exploatare si reparatii
-atestat ARR
-experienta in domeniu
-persoana cu initiativa, responsabila, capabila sa lucreze in echipa
-capacitate de organizare si planificare a muncii
-disponibil la deplasari in teritoriu

Descrierea jobului

-reprezinta compania in fata autoritatilor romane
-supravegherea continua si modul de respectare a contractelor de service
-evidenta consumului de carburant
-intocmirea dosarelor-cazier pentru autovehicule
-deschiderea dosarelor de daune
-evidenta tichetelor de raspundere civila
-inspectarea parcului auto
-radieri si inmatriculari
-gaseste clienti pentru produsele avariate
-urmareste, centralizeaza si se asigura de existenta documentelor si licentelor necesare desfasurarii in bune conditii a activitatii
-gaseste, compara, nominalizeaza si abiliteaza centre service pentru parteneriat

Beneficii:
-colectiv tanar, dinamic si compatitiv
-salariu atractiv

Companie de distributie cu renume pe piata romaneasca si in strainatate ce activeaza in segmentul FMCG

Expirat
administrator parc auto zonal  -  General Food Services