Publicat 01 Sep 2005 | Reactualizat 12 Sep 2005 | Expiră 02 Oct 2005

Administrator ORACLE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este persoana care isi cunoaste responsabilitatile, le indeplineste profesionist si ii place jobul ales.

Descrierea jobului

Administrator ORACLE:
- instalare de ORACLE 8,9, 10 pe Windows si LINUX
- instalare si mentenanta a unei BDR (schema va veni sub forma de scripturi)
- realizare de kituri de instalare pentru produsele informatice
- limba franceza si engleza
Jobul este project based pentru inceput cu posibilitatea prelungirii pe durata nedeterminata.

New System Design este o companie de dezvoltare software localizata in Bucuresti care lucreaza exclusiv pentru piata externa. Cu o echipa tanara dar experimentata, New System Design are in desfasurare proiecte la nivel european, realizate cu cele mai noi si performante tehnologii, proiecte pentru clienti de mari dimensiuni.
New System Design este mereu in cautare de provocari informatice si - ceea ce este la fel de important - de oameni care sa poata raspunda provocarilor actuale.
Contact: office@newsystemdesign.com

Expirat
Administrator ORACLE  -  New System Design

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles