Publicat 21 Apr 2017 | Expiră 22 Mai 2017

Administrator magazin on-line

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Internet / e-Commerce, Marketing, Vanzari

Candidatul ideal

Pentru magazinul nostru online de suplimente nutritive suntem in cautarea unui coleg sau colege care sa se ocupe de preluarea comenzilor primite pe site sau e-mail, ambalarea produselor in vederea expedierii lor catre clienti, preluarea comenzilor telefonice, gestiunea produselor, precum si orice alte activitati specifice acestui domeniu de activitate, inclusiv intocmirea documentelor de expeditie .
Se ofera salariu fix, cu posibilitatea de crestere in functie de performante, dupa 3 luni, program de lucru fix, fara ore suplimentare.
Salariu net primele 3 luni: 1400 RON
Incepand cu luna a patra, crestere in functie de performanta, plus comision.

Descrierea jobului

• minimum 1 an experienta pe o pozitie similara, in cadrul unui magazin on-line - conditie obligatorie
• cunostinte temeinice de operare PC (MS OFFICE - Word, Excel, Photoshop), navigare internet

Administrator magazin on-line  -  TOTAL IMAGE MEDIA