Publicat 21 Apr 2017 | Expiră 23 Mai 2017

Administrator magazin on-line

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru magazinul nostru online de suplimente nutritive suntem in cautarea unui coleg sau colege care sa se ocupe de preluarea comenzilor primite pe site sau e-mail, ambalarea produselor in vederea expedierii lor catre clienti, preluarea comenzilor telefonice, gestiunea produselor, precum si orice alte activitati specifice acestui domeniu de activitate, inclusiv intocmirea documentelor de expeditie .
Se ofera salariu fix, cu posibilitatea de crestere in functie de performante, dupa 3 luni, program de lucru fix, fara ore suplimentare.
Salariu net primele 3 luni: 1400 RON
Incepand cu luna a patra, crestere in functie de performanta, plus comision.

Descrierea jobului

• minimum 1 an experienta pe o pozitie similara, in cadrul unui magazin on-line - conditie obligatorie
• cunostinte temeinice de operare PC (MS OFFICE - Word, Excel, Photoshop), navigare internet

Expirat
Administrator magazin on-line  -  TOTAL IMAGE MEDIA