Administrator Magazin Online

Union Protection 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Abilități organizatorice și de lucru independent
Abilitati bune de comunicare si interactiune cu oamenii
Atenție la detalii, orientare către rezultate
Corectitudine, receptivitate, orientare către nou, flexibilitate și creativitate
Cunoștințe operare PC: MS Office avansat, SAP, SEO, SEM
Cunostinte in platforma Wordpress, Woocommerce este obligatorie
Cunostinte Open Cart, Cs Cart, Magento, Shopify - Constitue avantaj
Cunostinte HTML, CSS, PHP Nivel incepator/mediu - Constituie avantaj
Limba engleza, nivel avansat
Absolvent minim 12 clase
Foarte bune abilități de comunicare și negociere, planificare și organizare, să interacționeze cu placere cu clienti

Descrierea jobului

· Operarea in platforma de administrare a magazinului online, adaugare/modificare descrieri produse, adaugare/editare poze, verificare preturi/promotiii implementand practici SEO in vederea cresterii vanzarilor produselor oragnizatiei
· Consultanta privind produsele si suport clienti: sesizari, reclamati
· Abilitati bune de copywriting pentru descrierea pozelor si pentru articole de blog.

OpenBox Experience detinut de Grupul Union Co este un magazin de produse resigilate. OpenBox comercializează produse resigilate în stare perfectă de funcţionare atât online cât și offline. Avem mai multe categorii de produse cum ar fi: electronice, electrocasnice, casa și grădină, accesorii etc.

Magazinul fizic se află în centrul Clujului pe Str.David Ferenc nr.21 (lângă Rosa)

Magazinul online puteți să accesați aici: www.resigilateopenbox.com
Publicat 9 Sept. 2022 Reactualizat 9 Oct. 2022 Expiră 9 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.