Publicat 16 Ian 2016 | Expiră 17 Feb 2016

Administrator magazin online WWW.VALIGERIA.RO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Capacitate de organizare si eficientizare a muncii in functie de prioritati;
- Responsabil,punctual;
- Persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare, negociere si organizare;
- Seriozitate, spirit de echipa, initiativa;
- Foarte bune cunostinte de operare PC;
- Persoana proactiva, orientare catre rezultate si performanta;
- Experienta in administrarea unui site/magazin online reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

- Administrarea si promovarea magazinului online WWW.VALIGERIA.RO;
- Incarcarea fotografiilor in site si descrierea produselor.
- Crearea articolelor pentru blogul magazinului online;
- Trimiterea newsletter-ului saptaminal;
- Intocmire si mentenanta baze de date (MS Excel si Google Docs)
- Experienta in on-line: gestionare magazine online , aplicatii de direct mailing (Mail Chimp), gestionarea si administrarea paginilor de social media,programare si/sau web design, photoshop/ illustrator/ gimp,html si cssl la nivel intermediar este considerat un plus.

- Un mediu de lucru placut dar provocator.
- Contract de munca full time.
- Bonusuri de performanta.
- Participarea la activitati specifice (evenimente, demonstratii, targuri).
- Posibilitatea de avansare la Shop Manager.

WWW.VALIGERIA.RO - Un concept nou de magazin online in domeniul "bags, luggage and more" pe segmentul "premium & luxury" . Pe langa magazinul online detinem un magazin fizic si un showroom cu prezentare/vanzare in Palas Mall Iasi iar in curand se va deschide un magazin fizic in Bucuresti.

Comercializam in sistem retail numeroase branduri internationale de genti, trollere, serviete, rucsacuri,genti de laptop sau genti de voiaj ca : RV Roncato, Bric's Milano, Mandarina Duck, Old Angler, Tuscany Leather, The Bridge, Piquadro.

Expirat
Administrator magazin online WWW.VALIGERIA.RO  -  Mis Lunas srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles