Publicat 15 Mar 2019 | Reactualizat 14 Apr 2019 | Expiră 15 Apr 2019

Administrator Magazin Online & Customer Support

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Magazin online de accesorii damă caută o colegă pentru postul de Administrator magazin online & Customer Support.
Ești candidatul ideal dacă:

  • Ai studii superioare finalizate sau în curs de finalizare
  • Ești o persoană amabilă și serioasă
  • Ai abilități excelente de comunicare și operare PC basic
  • Dai dovadă de o bună organizare a timpului și a sarcinilor de muncă
  • Te exprimi corect și academic în limba română
  • Ai o atitudine pozitivă
  • Îți dorești evoluție în cadrul companiei noastre

Descrierea jobului

Descrierea job-ului:

  • Preluarea comenzilor și contactarea telefonică pentru confirmarea acestora;
  • Pregătirea documentelor aferente comenzilor primite de la clienți, în vederea ambalării produselor și expedierea către aceștia (întocmirea AWB-urilor și a facturilor);
  • Furnizarea informațiilor cu privire la produsele din portofoliu atunci când este cazul;
  • Asistență clienți telefonic, online sau pe e-mail și pe paginile noastre de Facebook/Instagram
Beneficii:
  • Sediul este central, situat în zona Unirii, la 5 minute de mers pe jos de Metrou
  • Oferim un loc de muncă stabil și pe termen lung, într-o atmosferă caldă și prietenoasă, dar și într-un mediu profesionist
  • Posibilități de promovare în cadrul companiei, întrucât pregătim o mulțime de proiecte noi
  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de volumul comenzilor/performanță
  • Program extins de training
  • Echipa cu care vei lucra este una tânără și energică, aflată în permanentă dezvoltare
  • Alături de noi ai posibilitatea să înveți lucruri noi și să dezvolți o carieră.

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
www.wevelvet.ro este un magazin online care se ocupă de comercializarea accesoriilor de damă (genți, rucsacuri, bijuterii).
Misiunea noastră este de a oferi cele mai frumoase și calitative produse clienților și de a furniza cea mai bună experiență de cumpărare. În viitor, pregătim o sumedenie de proiecte interesante la care ne-ar plăcea să iei și tu parte!

Expirat
Administrator Magazin Online & Customer Support  -  WE VELVET ACCESSORIES SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles