Publicat 08 Apr 2008 | Reactualizat 08 Mai 2008 | Expiră 09 Mai 2008

Administrator IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate in domeniul IT
- experienta anterioara in domeniul IT intr-o pozitie similara minim 1 an
- abilitati de comunicare
- carnet de conducere

Descrierea jobului

Activitatea de zi cu zi implica:
- configurare si administrare servere Linux si Windows
- testarea , asamblarea calculatoarelor
- configurari hardware si software
- proiectari si instalari de retele informatice
- suport tehnic on-site si telefonic

BENEFICII:
- salariu motivant
- bonusuri in functie de performante
- posibilitati de dezvoltare profesionala

Misiunea IT ASSIST este de a asista companiile mici si mijlocii, din diverse domenii de activitate, in procesele de eficientizare a activitatii si dezvoltare a afacerii prin identificarea si adresarea nevoilor din sfera tehnologiei informatiei si comunicare. Prin oferirea de servicii integrate de consultanta, proiectare, furnizare, implementare si mentenanta in domeniul sistemelor informatice, dezvoltarea e-comunicarii (web, e-mail) IT ASISST comite in a incheia cu fiecare client un parteneriat in care sa primeze perfecta intelegere a nevoilor reale astfel incat companiile partenere sa-si mentina focusul in domeniul lor de activitate iar serviciile furnizate de IT ASSIST sa contribuie la cresterea productivitatii si eficientei.

Expirat
Administrator IT  -  IT Assist

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles