Publicat 26 Mar 2008 | Reactualizat 24 Apr 2008 | Expiră 26 Apr 2008

ADMINISTRATOR IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare in domeniul IT ;
- experienta in domeniu – minim 3 ani;
- capacitate buna de relationare prin intermediul telefonului si in scris;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- limba engleza - nivel mediu/avansat;

Descrierea jobului

- instalare si administrare Microsoft Windows XP, Microsoft Office;
- administrare retea hardware;
- administrare copiatoare, xerox, imprimante, serverul de pagina web, mail-uri angajati,etc;
- cunostinte generale de networking (ex: configurare firewall pentru access limitat, configurare internet);
- asigura suport si executa operatiuni de mentenanta utilizatorilor din sediul central situat in Ramnicu Valcea (permanent) si punctele de lucru din Bucuresti, Dragasani si Timisoara (periodic);

Importanta societate comerciala, cu o cifra de afaceri anuala de cca 50 milioane euro in anul 2006 si cca 60 milioane euro in anul 2007, peste 250 angajati . Pentru mai multe informatii despre companie vizitati www.damila.ro.

Expirat
ADMINISTRATOR IT  -  DAMILA SRL