Publicat 20 Mar 2008 | Reactualizat 13 Apr 2008 | Expiră 14 Apr 2008

Administrator IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

canditatul ideal este o persoana care are bune abilitati de auto-organizare, capabil de lucra conform unui ritm de lucru impus si de a respecta termenele limita si care intelege dinamica lucrului unei organizatii care lucreaza conform unor standarde de excelenta

Descrierea jobului

1. va mentine reteaua de calculatoare a centrului de excelenta
2. colaboreaza cu firmele care asigura suport pentru bazele de date
3. realizeaza publicatii si alte materiale grafice
4. se ocupa de achizitii IT
5. relizeaza suport logistic IT pentru evenimente tip conferinte sau intalniri
6. realizeaza back-up pentru datele importante ale fundatiei
7. dezvolta planuri de lucru personale si in conformitate cu planul strategic al fundatiei

Fundatia Baylor este o organizatie non-guvernamentala sustinuta de Colegiul de Medicina Baylor care desfasoara servicii de educatie, informare, ingrijire si tratament in domeniul infectiei HIV.

Expirat
Administrator IT  -  Fundatia Baylor Marea Neagra