Publicat 17 Oct 2007 | Reactualizat 15 Nov 2007 | Expiră 17 Oct 2007

Administrator IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa aiba cunostinte temeinice de hardware, software si retele. Este necesara cunoasterea aplicatiilor de gestiune a bazelor de date (in principal MS Access) si a pachetului MSOffice (Word, Excel, PowerPoint).
Persoanele interesate trebuie sa fii lucrat in domeniu cel putin 1 an.

Descrierea jobului

Responsabilitatile viitorului angajat vor fi:
- sa administreze infrastructura hardware a companiei (calculatoare, imprimante, scannere, copiatoare, etc)
- sa administreze infrastructura software (sisteme de operare, aplicatii de tip office, programe de contabilitate, etc)
- sa administreze si sa imbunatateasca bazele de date
- sa administreze reteaua interna a societatii precum si caile de acces la internet

AUDIT ONE SRL este o companie romaneasca ce are ca principale obiecte de activitate auditul financiar, consultanta fiscala si contabila si evidenta contabila.

Expirat
Administrator IT  -  Audit One

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles