Publicat 02 Iul 2007 | Reactualizat 31 Iul 2007 | Expiră 02 Aug 2007

Administrator IT

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal are cunostinte solide despre urmatoarele:
- Baze de date MS SQL 2000
- Windows 2003 Small Business Server Premium
- Windows XP profesional - avansat
- Office 2003 - avansat
- Solutii raportare sau BI

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului sunt:
- Administrarea infrastructurii IT existente si dezvoltarea ei : statii de lucru, servere, retea
- Administrarea aplicatiei ERP de gestiune
- Helpdesk pt utilizatori

Beneficiile postului vor fi:
- Salariu motivant
- Bonuri de masa
- Telefon
- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica
- Posibilitatea de afirmare si dezvoltare profesionala

Importator unic in Romania de echipamente si accesorii pentru constructii. Firma are doua filiale (Constanta si Bucuresti) si 30 de angajati.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Administrator IT  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles