Publicat 22 Feb 2007 | Reactualizat 21 Apr 2007 | Expiră 23 Apr 2007

administrator IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bun cunoscator hardware, software, montaj si intretinere retele de calculatoare, securitate, internet, MySQL, HTML, grafica si prelucrari imagini.
Sa aiba cunostinte minime de: case de marcat, sisteme audio-video si telefonie,
Sa fie responsabil, rezistent la stress si program neregulat.

Descrierea jobului

Acest post deserveste complexul BIBI din Vama Veche. (Restaurant, dispecerat cazare, bazar si hostel.
Asiguram cazare si masa.
Perioada de lucru este: 25 aprilie-10 septembrie (maxim)
Poate fi solicitat sa conduca uneori masina firmei

BIBI este deja un Nume in Vama Veche. Cativa ani la rand a organizat si gazduit Festivalul de jazz Bibi-Jazz-Fest.
Complexul detine sub 10 calculatoare, dintre care unul pentru marcare comenzi ospatari cu touch-screen; imprimante, copiator; care deservesc atat restaurantul cat si dispeceratul de cazare de pe langa hotelul de tineret Bibi Bazart.

Expirat
administrator IT  -  BIBI Vama Veche

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles