Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Administrator IT Junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana dinamica, organizata si responsabila;
- Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
- Disponibila la deplasari dese pe teren
- Permis auto categoria B , minim 1 an;
- Limba engleza minim la nivel mediu; ( test tehnic in limba engleza)
- Cunostinte necesare administrarii fizice a unei retele de calculatoare;
- Cunostine retelistica de baza
- Cunostine depanare hardware;
- Disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

- Acorda suport tehnic userilor interni ai companiei;
- Asigura buna functionare a retelei de PC-uri a companiei (depanare si mentenanta echipamente IT);
- Administreaza, configureaza si intretine reteaua de date a companiei.

Beneficii
- Salariu atractiv
- Bonuri de masa;
- Telefon mobil;
- Laptop
- Posibilitatea de a dezvolta o cariera intr-un mediu profesionist.

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

Suntem unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata locala a jocurilor de noroc. In acest moment, suntem prezenti atat in retail, in peste 300 de agentii, cat si in online pe site-ul www.stanleybet.ro

Ne ghidam intreaga activitate in baza a trei piloni principali: clienti, inovatie si produse de inalta calitate.

Stanleybet in Romania, parte a grupului Game World, numara peste 1200 de angajati care gandesc, lucreaza si actioneaza in linie cu nevoile clientilor.

Expirat
Administrator IT Junior  -  Stanleybet

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles