de ani Fără Frică...

Publicat 21 Aug 2005 | Reactualizat 14 Sep 2005 | Expiră 21 Sep 2005

Administrator IT - Companie germană BRASOV (cod AIT)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare, preferabil in domeniul IT
- experienţă profesională minimum 3 ani în domeniul IT
- sisteme de operare Microsoft PC, Server şi Active Directory (certificarea corespunzătoare reprezintă un avantaj)
- cunoaşterea de tehnologii şi protocoale de reţea
- cunoaşterea pachetului MS Office şi a Exchange/Outlook
- limba engleză conversaţional

Descrierea jobului

- configurarea, instalarea şi administrarea de Hardware pentru domeniul PC, Server şi Network
- urmărirea şi înlăturarea erorilor, administrarea reţelei
- administrarea sistemului de telefonie şi a echipamentelor suplimentare de birou
- consilierea utilizatorilor în probleme IT
- asigurarea siguranţei datelor
- colaborarea permanentă cu managementul IT din Germania

Descrierea companiei

\"CHRISTOPHER Oferta firmei:
- pachet salarial motivant
- dotare tehnică ultraperformantă
- condiţii de lucru occcidentale

Informaţiile vor fi tratate cu maximă confidenţialitate.
Numai candidaţii selectaţi vor fi contactaţi.
Detalii la telefon: 0788 259 279 (de luni până vineri, între orele 09.30-17.30)
Puteti trimite CV si la fax: 0268-312770 sau la e-mail: resurseumane@cmart.ro.
Vă rugăm menţionaţi CODUL POSTULUI pentru care aplicaţi.

Expirat
Administrator IT - Companie germană BRASOV (cod AIT)  -  CHRISTOPHER MARTIN INTERNATIONAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles