Publicat 15 Sep 2006 | Expiră 16 Oct 2006

Administrator firma

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare;
- foarte buna cunoastere a limbii engleze;
- capacitate de analiza si sinteza, memorie dezvoltata, judecata rapida, capacitate de deductie logica;
- usurinta in exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi in public;
- creativitate;
- spirit antreprenorial;
- asumarea responsabilitatilor;
- capacitate de relationare interumana;
- adaptabilitate la sarcini de lucru schimbatoare, la situatii de criza;
- echilibru emotional;
- empatie si receptivitate fata de problemele socio-umane;

Descrierea jobului

- definirea si formularea politicii economico-sociale a organizatiei;
- reprezentarea organizatiei in relatiile cu terte persoane fizice sau juridice;
- planificarea, organizarea si controlul activitatii organizatiei la nivel inalt;
- managementul personalului prin pregatirea programelor de lucru si atribuirea de sarcini specifice;

Expirat
Administrator firma  -  TOTAL CORPORATE INVESTMENT GROUP