Publicat 16 Mai 2020 | Reactualizat 13 Iun 2020 | Expiră 16 Iun 2020

Administrator Ferma Salciua Noua (Herneacova) 22ha

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Administrator Ferma cu experienta in creare si gestionarea evenimentelor, promovarea online.

Gasesti mai multe despre locatie cautand La Bunicu pe Facebook.

Descrierea jobului

Obiectivul activitatii este de a aduce 2000 de persoane / saptamana (copii, tineri, adulti, varstinici) si care sa achite in medie 25 lei / persoana pentru intrare parc tematic. Costul mediu / persoane poate fii initial creat si din activitati suplimentare care se fac in cadrul parcului tematic. Denumirea parcului va fii La Bunicu (pagina de facebook este in formare, dar puteti vizualiza maimulte detalii pe Facebook).

Activitati::
Administrarеa si imbunаtatirеa fermеi cе continе: loc de joаca copii, loc gradtarе, loc rеlаxare, loc rulotе, alеi pentru plimbаri pe jos dаr si cu bicicletа.

Crеarеa locului de joaca pentru copii din materiale rustice: remin, fier, beton, franghii, cauciucuri, etc.

Identificarea necesarului si delimitarea locului de gratare.

Crearea fiselor de prezentare si afisarea lor in dreptul fiecarui animal. Crearea traseelor de plimbat, crearea semnalisiticii in cadrul fermei.

Contactarea scolilor, gradinitelor, companiilor si semnarea de contracte. Gestionarea si promovarea paginii Facebook in grupuri diverse. (activitati outdoor, maimici, tatici, rulote, atb, bibiclete, etc).

Societatea detine diverse spatii de birouri, productie, comerciale in Timisoara, Dumbravita si Herneacova (Ferma).

Expirat
Administrator Ferma Salciua Noua (Herneacova) 22ha  -  CIT Grup Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles