Publicat 16 Apr 2006 | Reactualizat 14 Mai 2006 | Expiră 17 Mai 2006

ADMINISTRATOR ERP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Cunostinte avansate de Sql Server, Reporting Services, Crystal Reports,
• experienta in utilizarea si suportul aplicatiilor de tip CRM/ERP,
• cunostinte bune de administrare Windows,
• gandire analitica si capacitate de sinteza,
• capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
• persoana dinamica, cu initiativa, adaptabila lucrului in echipa,

Descrierea jobului

• administreaza aplicatia de tip ERP
• asigura suportul pentru utilizatorii aplicatiei
• dezvolta si implementeaza rspoarte noi conform specificatiilor
• centralizeaza si raporteaza bug-urile aplicatiei

Compania ofera un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

Expirat
ADMINISTRATOR ERP  -  La Fantana SRL