Publicat 26 Iun 2008 | Reactualizat 25 Iul 2008 | Expiră 27 Iul 2008

Administrator ERP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul va ocupa postul de Administrator aplicatie Charisma ERP.
Absolvent studii superioare.
Bune cunostinte de limba engleza tehnica.
Cunostinte avansate baze de date.
Reprezinta avantaje experienta anterioara in implementare ERP, precum si ca business analyst.
Foarte buna cunoastere a aplicatiilor de management de baze de date (in special, MS SQL)
Experienta in administrarea si programare SQL 2005.
Abilitati de comunicare.
Gandire analitica.
Capacitate de organizare si coordonare proiecte interne/externe.
Ordonat, perseverent.
Initiativa, pro-activitate.
Respectarea dead-line-urilor asumate sau agreate.
Pro-activitate.

Descrierea jobului

Intretine aplicatiile Charisma ERP si HR impreuna cu bazele de date aferente.
Administreaza drepturile userilor.
Corecteaza datele introduse gresit de catre useri.
Verifica zilnic functionarea corecta a replicarilor bazelor de date.
Ofera asistenta, suport tehnic si training utilizatorilor Charisma.
Asigura integritatea si back-up-ul datelor Charisma.
Monitorizeaza efectuarea zilnica a back-up-urilor bazelor de date si a altor date critice.
In functie de necesitati, preia atributiile si responsabilitatile de administrare a altor sisteme informatice fosite in cadrul Grupului Eurolines.

Eurolines Romania reprezinta cea mai mare retea de agentii de turism din Romania cu peste 40 de birouri deschise in tara si 7 in strainatate. Principalele domenii de activitate sunt transportul regulat de persoane si turismul, la care se adauga activitati de taxi, rent a car si servicii IT.

Expirat
Administrator ERP  -  Eurolines Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles