Publicat 16 Feb 2021 | Expiră 19 Mar 2021

Administrator ERP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare
Experienta (ideal) intr-un post similar
Abilitati avansate de utilizare a PCului implicit a softurilor gen ERP
Atentie la detalii, atentie distributiva

Descrierea jobului

Suport functionare ERP
Definire preturi in ERP pentru produsele de stoc
Actualizari contracte ERP
Reglare coduri in ERP
Gestionarea incarcari de marfa pentru depozitele din tara.Transmitere lista centralizata la depozit
Verificare coduri articole la comanda generate de vanzatori
Mapare/corectare localiatati terti ERP
Identificare problemelor de functionare a sistemului si comunicarea acestora catre manageri superiori
Realizarea diferitelor rapoarte la cererea managerilor superiori
Definirea de noi utilizatori/noi gestiuni cu drepturile de utilizare aferente
Modificarea drepturilor de utilizare a userilor in sistemul ERP la solicitarea managerilor superiori
Gestionarea si controlul contractelor cu plata la termen si contractelor de custodie
Realizarea de proceduri interne in ceea ce priveste utilizarea softului
Informari in ceea ce priveste noi update-uri ERP
Centralizarea erorilor aparute in soft si transmiterea lor catre dezvoltatorul de soft – pe termen lung, introducerea erorilor in sistemul de ticketing;
Actualizare preturi produse stoc
Consultanta dezvoltare soft in functie de necesitati
Modificare termen valabilitate pentru marfurile neridicate de client si care au costuri in plus la depozitare
Back-up pentru reglarea facturilor pentru client (in situatia schimbarii persoanei fizice cu cea juridica si invers si a reglarii sumei platite vs cea din factura initiala).
Compensare facturi
Actualizare/modificare CUI-iuri pe baza raportului de verificare terti

ROVERE MOBILI este cunoscuta ca fiind un lider in domeniul amenajarilor interioare, fiind unul dintre cei mai importanţi furnizori de mobilier de lux pe piata din Romania. Aceasta performanta fiind atinsa datorita experientei managementului companiei de peste 20 ani in domeniul importului de mobilier din Italia. Odata cu aparitia sa pe piata in decembrie 2002 ROVERE MOBILI s-a impus prin profesionalism, calitate si inovatie aducand un nou concept in domeniu prin urmarirea liniilor de trend internationale si a ultimelor tendinte atat in domeniul mobilierului si al decoratiunilor cat si la nivel de curente artistice contemporane. Astfel, dincolo de activitatea comerciala de vanzare a produselor de mobilier, compania a dezvoltat o infrastructura moderna cuprinzand departamente de: proiectare, logistica, marketing, contabilitate, livrari si montaj, administrativ, toate subordonate aceluiasi scop – oferirea unor servicii profesionale, de elita. Pentru mai multe detalii puteti accesa site-ul companiei www.roveremobili.it

Expirat
Administrator ERP  -  PHylosophy Design

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles