Publicat 18 Ian 2008 | Reactualizat 16 Feb 2008 | Expiră 18 Feb 2008

ADMINISTRATOR DEPOZIT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

*minim studii medii finalizate;
*experienta intr-un post de gestiune minim 1 an;
*cunostinte in domeniul materialelor de constructii reprezinta avantaj;
*cunostinte operare PC (Office Suite);

Descrierea jobului

*verificarea intrarilor de marfa prin receptia calitativa si cantitativa a marfii, conform documentelor;
*verificarea iesirilor de marfa;
*verificarea stocurilor si emiterea comenzilor de marfa cand stocul este incomplet;
*coordonarea echipei din subordine;

Oricare ar fi ambianta care iti place … Ambient este un loc Noi nu oferim simple produse. La Ambient clientii nostri gasesc tot ce isi doresc pentru construirea, amenajarea sau decorarea casei in spatii modern amenajate: de la game complete de produse pana la servicii speciale care faciliteaza modalitatea si timpii in care se realizeaza lucrarea de constructie sau de amenajare.

Sloganul \"Casa casei tale\" exprima intru totul atmosfera care te intampina la Ambient. Este modalitatea noastra de a le oferi clientilor un spatiu modern in care sa faca cumparaturi impreuna cu familia, este felul nostru de a le oferi o experienta placuta chiar si in centre comerciale.

www.ambient.ro

Expirat
ADMINISTRATOR DEPOZIT  -  SC AMBIENT SA punct de lucru Cluj-Napoca

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles