Publicat 04 Oct 2007 | Reactualizat 02 Nov 2007 | Expiră 04 Oct 2007

Administrator de retea si sisteme

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare (avantaj Facultatea de Automatica sau Facultatea Elctronica)
- Cunostinte solide instalare/configurare/administrare a Sistemelor de operare Windows
- Avantaj cunostinte Linux
- Cunostinte hardware si retelistica
- Experienta intr-un post similar minim 3 ani

Descrierea jobului

Persoana ideala trebuie sa fie dinamica, organizata, dornica de afirmare cu abilitati de invatare si capabila sa lucreze in echipa.

Responsabilitati:

- Contribuie activ la administratrea retelei interne de 50 useri
- Instalare/configuare software si echipamente hardware
- Intretinere si service echipamente hardware si aparatura de birou
- Sa asigure IT HelpDesk

Grup important de firme avand ca domenii de activitate constructii si productie tipografica.

Expirat
Administrator de retea si sisteme  -  S.C. Eurogama Invest S.R.L.