Publicat 19 Nov 2007 | Reactualizat 17 Dec 2007 | Expiră 20 Dec 2007

Administrator Cumparari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent (a) de studii superioare profil economic;
- Capacitate de analiza, sinteza, ascultare si comunicare;
- Bune cunostinte de limba franceza si limba engleza;
- Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Microsoft Project);
- Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

- Urmareste valorile investitiilor la nivel industrial;
- Realizeaza declaratia de cheltuieli industriale pe baza datelor primite de la Analistii Cumparari si se asigura ca acestea sunt conforme cu previziunile;
- Se asigura de respectarea normelor de calitate si procedurilor de documentare;
- Realizeaza raportari referitoare la evolutia proiectelor si alte raportari specifice sectorului.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului.
Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.

Expirat
Administrator Cumparari  -  Dacia Group Renault

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles