Publicat 17 Iun 2006 | Reactualizat 11 Iul 2006 | Expiră 18 Iul 2006

Administrator credite

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare incheiate – de preferinta profil financiar-economic
• Experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj
• Fluenta in limba franceza
• Cunoasterea pachetului MS Office
• Dinamic, atent la detalii, ferm
• Bun organizator, orientat spre rezultat si catre clienti

Descrierea jobului

• Urmareste si gestioneaza activitatea de credit in raport cu obiectivul Grupului
• Actioneaza ca suport pentru reteaua de distributie, in ceea ce priveste recuperarea creantelor clientilor
• Respecta si aplica procedura si politica de credit a grupului

Michelin, lider mondial in industria anvelopelor, inoveaza mereu pentru a oferi produse revolutionare si servicii competitive clientilor sai.

Diversitatea profesiilor si a evolutiilor in cariera sunt garantate prin dinamica unui grup pasionat de progres. Toate aceastea presupun implicare si un puternic spirit de echipa.

Expirat
Administrator credite  -  Michelin Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles