Publicat 23 Aug 2007 | Reactualizat 31 Aug 2007 | Expiră 02 Sep 2007

ADMINISTRATOR CREDITE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent profil informatica economica, sau cu experienta de minim 1 an in administrarea de baze de date.
Serios, analitic, stabil, capabil sa invete rapid

Descrierea jobului

Va exploata programele de administrare de credit ale grupului pe 3 linii de business ( credit ipotecar, microcredit, leasing ); va urmari respectarea conditiilor ulterioare acordarii de credite; Se va implica in analiza si implementarea noilor softuri de credite.

Grupul financiar Imofinance este activ pe piata imobiliara si a solutiilor financiare conexe: credit ipotecar, microfinantare, leasing imobiliar. Opereaza prin 6 puncte de lucru, administrarea portofoliilor de credite facandu-se centralizat.
Detalii pe www.imogrup.ro

Expirat
ADMINISTRATOR CREDITE  -  SC MICROIMO IFN SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles