Publicat 29 Ian 2008 | Reactualizat 27 Feb 2008 | Expiră 29 Feb 2008

Administrator contract

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate
- Limba engleza - nivel avansat
- Operare PC: MS Office (Word, Excel)
- Experienta in derularea de contracte de minim 2 ani

Descrierea jobului

- Raspunde de buna derulare a contractului si de gestionarea eficienta a bugetului de contract
- Raspunde de incadrarea in termenele contractuale
- Raspunde de facturarea si incasarea la termen a facturilor
- Completeaza fisa de urmarire a contractului pe parcursul derularii contractului
- Lanseaza si urmareste comanda de aprovizionare cu echipamente de import
- Intocmeste anexele care stau la baza intocmirii facturilor si urmareste incasarea acestora
- Asigura toate conditiile pentru buna desfasurare a receptiilor lucrarilor
- Realizeaza o permanenta comunicare cu beneficiarul cunoscand in amanunt toate problemele legate de lucrare si cerintele beneficiarului
- Intocmeste comenzile aferente ofertelor
- Raspunde de mentinerea relatiilor cu anumiti beneficiari.

Solutii IT si Comunicatii, Solutii de Securitate, Instalatii pentru constructii civile, Servicii administrative

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro .

Expirat
Administrator contract  -  UTI GRUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles