Publicat 17 Sep 2008 | Reactualizat 15 Oct 2008 | Expiră 18 Oct 2008

ADMINISTRATOR CLADIRI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii/superioare;
- cunoştinte operare PC – avantaj;
- persoana ordonată, responsabilă, serioasă, disciplinată;
- aptitudini de lucru şi comunicare n echipă.
Sediul se afla in zona Militari (langa Metro).

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
- planificarea, organizarea şi distribuirea materialelor şi accesoriilor necesare desfăşurării activitaţii personalului administrativ din cadrul obiectivului supervizat;
- urmăreşte funcţionarea în condiţii optime a utilităţilor şi a instalaţiilor aferente;
- asigură păstrarea curaţeniei şi întreţinerea incintei societăţii;
- urmăreşte folosirea şi funcţionarea corectă a echipamentelor şi dispozitivelor, urmăreşte şi respectă perioadele de revizie a acestora, etc.

Beneficii:
- pachet salarial motivant;
- loc de muncă sigur într-o companie de nivel naţional;
- mediu profesionist de lucru.

COMTEC 2000 INC SRL este o companie cu capital privat, infiintata in anul 1994, avand ca activitate principala importul, productia si distributia echipamentelor electrice de joasa tensiune, materiale pentru instalatii electrice si echipamente pasive pentru retele de calculatoare si telecomunicatii.
Din 1994 si pana in prezent activitatea companiei a cunoscut o dezvoltare ascendenta datorita extinderii si diversificarii gamelor de produse conform cu cerintele pietii romanesti, precum si datorita dezvoltarii unei puternice retele de distributie pe tot cuprinsul tarii.
Sistemul de management al calitatii implementat la COMTEC este certificat conform standardului ISO 9001:2000.
Produsele furnizate de COMTEC sunt agreate de furnizori importanti de pe piata interna (Electrica, Romtelecom).
COMTEC 2000 INC SRL este condusa de o echipa manageriala tanara si dinamica si dispune de personal calificat, impreuna facand parte dintr-un angrenaj complex care asigura companiei un ritm de dezvoltare competitiv.
Pentru mai multe detalii vizitati site-ul www.comtec-int.ro

Expirat
ADMINISTRATOR CLADIRI  -  COMTEC 2000 INC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles