Publicat 01 Iul 2008 | Reactualizat 30 Iul 2008 | Expiră 01 Aug 2008

Administrator Cladiri

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana responsabila si de incredere
Bune cunostinte in administrarea si amenjarea cladirilor
Experienta in domeniul constructiilor, imobiliare reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati in administrarea cladirilor:

- are un subordine paznici si personal curatenie
- este responsabil de lucrarile de intretinere si reamenajare spatii
- inchiriere spatii-contracte, facturare, incasare
incheie contracte cu furnizorii de servicii
- mentine legatura cu firmele ce asigura paza,telefonie, internet si urmareste fluxul facturilor acestora

Descrierea companiei

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

Compania noastra este o companie romano-irlandeza ce isi desfasoara activitatea in Romania, cu sediul in Bucuresti, activand ca domeniu de activitate in sectorul investitiilor imobiliare

Expirat
Administrator Cladiri  -  R.I Investment Trust

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles