Publicat 12 Mar 2008 | Reactualizat 09 Apr 2008 | Expiră 12 Apr 2008

ADMINISTRATOR CLADIRI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta intr-un post similar;
Carnet de sofer categoria B;
Experienta ca sofer de cel putin 3 ani;
Seriozitate si confidentialitate;
Cazier impecabil.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- Intretinerea corespunzatoare/permanenta a cladirilor in proprietate si inchiriate;
- Mentinerea relatiilor cu furnizorii de utilitati, materiale si servicii diverse,
- Aprovizionarea firmei cu diverse consumabile,
- Efectuarea de alte operatiuni administrative.
Alte posibile activitati:
- Mentinerea in buna stare de functionare a parcului de autoturisme al companiei ;
- Efectuarea inspectiilor tehnice periodice ale autoturismelor:

Beneficii:
- Posibilitate de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- Pachet salarial motivant corelat cu performanţa.

Grup de edituri de prestigiu,are ca obiect de activitate editarea si distributia de carte in Bucuresti si tara

Expirat
ADMINISTRATOR CLADIRI  -  CORINT SERV SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles