Publicat 03 Mar 2008 | Reactualizat 01 Apr 2008 | Expiră 03 Apr 2008

Administrator Cladire

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana responsabila, organizata, flexibila;
- Capacitate mare de lucru in echipa;
- Cunostinte minime de operare pe calculator;
- Cunostinte tehnice (trebuie sa poata sa stie si sa repare ce se strica in caz de urgenta, trebuie sa vizeze solutiile tehnice si sa gaseasca solutiile tehnice cele mai bune)
- Aspect placut si decent, amabilitate, usurinta in comunicare.

Descrierea jobului

- Raspunde de activitatea de selectare, depozitare si comercializare ( vinderea ) a deseurilor;
- Gestioneaza contractele privind comercializarea deseurilor(Baneasa si Otopeni);
- Planifica, organizeaza si desfasoara activitati administrative;
- Contracteaza firmele specializate pentru rezolvarea problemelor de ordin administrativ;
- Supervizeaza activitatea personalului administrativ;
- Achizitioneaza si distribuie materiale si accesorii necesare desfasurarii activitatii personalului administrativ din cadrul companiei;

Începând din 1994, Automobile Bavaria a reprezentat mărcile BMW Group în România.
Compania este distribuitor al mărcilor BMW, MINI şi Rolls-Royce. Automobile Bavaria deţine cea mai mare reţea de dealeri BMW din ţară, cat şi o reprezentanţă în Germania, lângă Munchen.

Principalul domeniu de activitate al Automobile Bavaria este comerţul cu autovehicule, compania desfăşurând şi toate activităţile conexe domeniului: întreţinere şi reparaţii, vânzăride piese auto şi moto, intermedieri, buy-back.

Planurile de viitor ale Automobile Bavaria constau în consolidarea şi păstrarea poziţiei de leader pe segmentul premium, dezvoltarea reţelei de distribuţie şi o îmbunătăţire permanentă a serviciilor oferite clienţilor.

Mai mult informaţii despre Automobile Bavaria sunt disponibile la www.bmw-bavaria.ro

Expirat
Administrator Cladire  -  Automobile Bavaria

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles