Administrator cladire spatii comerciale

GEONET S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 100 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

CERINTE:
1.Pregatirea necesara postului de munca: minim studii medii ( preferabil studii tehnice)
2.Experienta profesionala: minim 1 an pe un post similar ;
3.Aptitudini si deprinderi: Capacitate de relationare interumana; Capacitate de concentrare ; Capacitate de organizare si planificare; Abilitati de calcul matematic ; simt gospodaresc;
4.Calitati personale: Echilibru emotional; Rezistenta la efort fizic si stres;

Descrierea jobului

OBIECTIV:
RESPONSABILITATI:
-Planificarea si coordonarea activitatii administrative ( curatenie, intretinere, paza si protocol);
-Asigura buna functionare a instalatiilor si utilitatilor cladirii ( apa, canalizare, incalzire,mobilier) ;
-Asigura aprovizionarea si instalarea si intretinerea echipamentelor, instalatiilor,mobilierului cladirii si evidenta acestora;
-Mentine legatura cu furnizorii de materiale si furnizorii de utilitati; cu autoritatile publice locale si centrale;

Suntem o companie cu capital romanesc integral privat infiintata in anul 2001.
Activam pe plan local si in zona Moldovei in industria farmaceutica si alte cateva domenii conexe. Suntem detinatorii lantului de farmacii " Sf. Spiridon".
Valorile noastre:
Încredere – promovarea unei relaţii deschise cu clienţii.
Respect – faţă de nevoile, opiniile, valorile şi deciziile clienţilor.
Responsabilitate – în activitatea desfăşurată zilnic.
Eficienţă/Excelenţă – în acţiunile derulate şi în calitatea serviciilor oferite clienţilor.
Confidenţialitate – informaţiile despre clienţi nu sunt publice şi nu se emit judecăţi pe baza informaţiilor obţinute.
Dragoste – către aproapele nostru şi către cei aflaţi în suferinţă.
Publicat 23 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 23 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos