Publicat 13 Feb 2008 | Expiră 15 Mar 2008

Administrator Cladire si Parc Auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana responsabila, organizata, flexibila;
- Capacitate mare de lucru in echipa;
- Cunostinte minime de operare pe calculator;
- Cunostinte minime de mecanica auto;
- Aspect placut si decent, amabilitate, usurinta in comunicare.

Descrierea jobului

- Planifica, organizeaza si desfasoara activitati administrative.
- Gestioneaza activitatea parcului auto; asigura gospodarirea eficienta a parcului din punct de vedere tehnic dar si al formalitatilor legale (asigurari, taxe, consumabile etc).
- Contracteaza firmele specializate pentru rezolvarea problemelor de ordin administrativ.
- Supervizeaza activitatea personalului administrativ.
- Achizitioneaza si distribuie materiale si accesorii necesare desfasurarii activitatii personalului administrativ din cadrul companiei.

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist cu posibilitati de dezvoltare continua;
- Salariu motivant
- Conditii de munca corespunzatoare

Instrumente de lucru:
- Telefon mobil
- Autoturism de servici
- PC

Infiintata in Buzau, AB Construct SRL este o societate de constructii in continua dezvoltare. In prezent deruleaza proiecte de anvergura in Bucuresti si Buzau.
Beneficiind de o calitate ridicata a materialelor utilizate, precum si de o înalta calificare a personalului angajat, firma asigura constructii performante si de calitate.

Expirat
Administrator Cladire si Parc Auto  -  AB Construct