de ani Fără Frică...

Publicat 11 Iun 2008 | Reactualizat 10 Iul 2008 | Expiră 12 Iul 2008

ADMINISTRATOR CLADIRE PITESTI, BRASOV, CONSTANTA, BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare
- Cunostinte tehnice, electrice, termico-sanitare
- Bune cunostinte PC
- Bun administrator de patrimoniu

Descrierea jobului

- Asigura conditii pentru buna desfasurare a activitatii punctului de lucru, urmareste functionarea utilitatilor la paremetri normali cu cheltuieli minime.
- Urmareste functionarea in conditii optime a centralelor termice si a instalatiilor aferente (rezervor, dedurizator, pompe, etc.)
- Aprovizioneaza si gestioneaza optim combustibilul necesar functionarii centralelor termice;
- Urmareste functionarea in conditii normale a instalatiei de alimentare cu apa potabila si a instalatiilor aferente: (hidrofoare, pompe, dusuri, chiuvete, toalete, scurgeri etc.);
- Asigura curatenia si intretinerea incintei Societatii: platforme betonate, asfaltate, drenuri, spatii verzi, etc.
- Asigura functionarea optima a iluminatului exterior si interior;
- Controleaza serviciul de paza angajat al Societatii;
- Urmareste folosirea si functionarea corecta a echipamentelor si dispozitivelor, urmareste si respecta perioadele de revizie a acestora.
- Tine evidenta mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar si urmareste daca sunt folosite si intretinute corect.
- Urmareste reducerea cheltuielilor la utilitati (a cantitatilor de energie, apa, combustibil, pentru incalzire, etc.).

Expirat
ADMINISTRATOR CLADIRE PITESTI, BRASOV, CONSTANTA, BUCURESTI  -  S.C. Arabesque S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles