Publicat 12 Iun 2008 | Reactualizat 11 Iul 2008 | Expiră 13 Iul 2008

ADMINISTRATOR BAZE DE DATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in administrarea MS SQL SERVER 2000
- Experienta in lucrul cu softuri de raportare - CRYSTAL REPORTS sau (de preferat) REPORTING SERVICES;
- Experienta in administrarea ERP-ului SOCRATE reprezinta un avantaj
- Studii superioare finalizate;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Capacitate de organizare si de incadrare in termene;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Spirit de echipa;
- Adaptabilitate;
- Implicare, atitudine proactiva.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Administrarea ERP-ului Socrate folosit de grupul de firme GECAD;
- Crearea de rapoarte, conform solicitarilor conducerii companiei sau colegilor;
- Acordarea de asistenta colegilor in utilizarea de zi cu zi a softului
- Dezvoltarea de interfete Socrate - alte platforme.

Beneficii:
- pachet salarial atractiv
- dezvoltare profesionala permanenta
- lucrul in cadrul unei echipe de profesionisti
- cultura organizationala orientata spre inovatie, profesionalism si angajament
- sediu ultramodern si echipamente de ultima generatie
- asigurare medicala privata
- masa servita cu colegii la restaurantul din incinta sediului.

GECAD este una dintre cele mai cunoscute mărci româneşti în întreaga lume. De la începuturile sale în 1992 şi până astăzi, când cuprinde 4 firme de succes, Grupul GECAD s-a impus treptat în poziţia de lider puternic al pieţei româneşti de IT.

Expirat
ADMINISTRATOR BAZE DE DATE  -  GECAD