Publicat 17 Ian 2008 | Reactualizat 15 Feb 2008 | Expiră 17 Feb 2008

ADMINISTRATOR BAZE DE DATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte avansate in retele si comunicatii de date;

Cunostinte hardware la nivel mediu;

NIvel avansat de lucru in sisteme de operare Windows 98, Windos 2000, Windows XP, Linux;

Cunostinte avansate despre baze de date MySQL;

Cunostinte de baza despre routere

Descrierea jobului

Administreaza serverele SQL

Realizeaza rapoarte WEB

BENEFICII:
Pachet salarial atractiv
Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesional placut, in cadrul unei companii aflate in plina crestere la nivel national si regional.

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru la www.ams-hr.ro.
Clientul nostru este o companie nationala, unul din cei mai importanti jucatori la nivel national in domeniul comertului cu produse de amenajari interioare.

Expirat
ADMINISTRATOR BAZE DE DATE  -  Advanced ManSolutions