Publicat 12 Nov 2007 | Reactualizat 11 Dec 2007 | Expiră 13 Dec 2007

Administrator baze de date

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Prelucrare date;
- Import - Export date;
- Script-uri SQL
- cunostinte medii de programare vb.net, asp.net sau c#
- Deschis la nou si doritor sa invete
Cunostinte minime in utilizarea interfetelor grafice de administrare SQL Server

Descrierea jobului

Responsabilitati / beneficii:
- conditii excelente de lucru, intr-o atmosfera placuta
- sansa de a participa la dezvoltarea unor proiecte interesante
- posibilitate de dezvoltare profestionala

Infosoft este o companie românească bine cunoscută în cele mai mari oraşe atât prin calitatea produselor oferite, cât mai ales prin calitatea serviciilor.Principalul produs comercializat se cheamă ASIS, pentru care oferim servicii complete de implementare şi consulting pe durată nelimitată astfel încât întreg procesul de implementare este sigur.

Expirat
Administrator baze de date  -  INFOSOFT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles